PI6CX100-27WE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PI6CX100-27WE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PI6CX100-27WE
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC OSC VCXO 27MHZ 8-SOIC
Ngā Rauemi: PI6CX100-27WE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PI6CX100-27WE
Tau Wae PI6CX100-27WE Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC OSC VCXO 27MHZ 8-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5082 pcs Pepa Raraunga PI6CX100-27WE.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo VCXO
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Rautanga 27MHz Whakaahuatanga Taipitopito VCXO IC 27MHz 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 5mA Taatau -