PI6C20400AHE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PI6C20400AHE
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC CLOCK BUFFER 1:4 28SSOP
Ngā Rauemi: PI6C20400AHE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
47 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PI6C20400AHE
Tau Wae PI6C20400AHE Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 58479 pcs Pepa Raraunga PI6C20400AHE.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:4 PLL Yes
Whakaputa HCSL Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te Tumuaki Matua PCI Express (PCIe)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru HCSL
Tautanga - Max 400MHz Motuhake - Whakauru: Whakaputa Yes/Yes