PI5C32390QE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PI5C32390QE
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC 16:8 MUS/DEMUX BUS SW 28-QSOP
Ngā Rauemi: PI5C32390QE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PI5C32390QE
Tau Wae PI5C32390QE Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 4349 pcs Pepa Raraunga PI5C32390QE.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Momo Multiplexer/Demultiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 24-QSOP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C