PDS3200-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDS3200-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDS3200-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI5
Ngā Rauemi: PDS3200-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDS3200-13
Tau Wae PDS3200-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 78535 pcs Pepa Raraunga PDS3200-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 780mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case PowerDI™ 5 Ētahi Ingoa PDS3200DICT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 200V 3A Surface Mount PowerDI™ 5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A