PD3R1600-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3R1600-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PD3R1600-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 1A PWRDI323
Ngā Rauemi: PD3R1600-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PD3R1600-7
Tau Wae PD3R1600-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 1A PWRDI323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3976 pcs Pepa Raraunga PD3R1600-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 323 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 530ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case PowerDI™ 323
Ētahi Ingoa PD3R1600-7DI Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 1A Surface Mount PowerDI™ 323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -