PB7770003
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PB7770003 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PB7770003
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 77.76MHZ PECL SMD
Ngā Rauemi: PB7770003.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PB7770003
Tau Wae PB7770003 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 77.76MHZ PECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14060 pcs Pepa Raraunga PB7770003.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ PB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa PECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 77.76MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 77.76MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA