PB6250006
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PB6250006 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PB6250006
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 62.5MHZ PECL SMD
Ngā Rauemi: PB6250006.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PB6250006
Tau Wae PB6250006 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 62.5MHZ PECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14144 pcs Pepa Raraunga PB6250006.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ PB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa PECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 62.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 62.5MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30µA Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PB62D01LNS
PB62D01LNS
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON
I roto i te taonga: 95400 pcs
Tikiake:
RFQ
PB62G02FNSK2NR
PB62G02FNSK2NR
Kaihanga: C&K
I roto i te taonga: 51532 pcs
Tikiake:
RFQ
PB62-BP
PB62-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 6A 200V PB-6
Tikiake: PB62-BP.pdf
PB62D01LS
PB62D01LS
PB62-F
PB62-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 200V 6A PB6
Tikiake: PB62-F.pdf
PB62D02FNS
PB62D02FNS
PB6250004
PB6250004
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 62.5MHZ PECL SMD
Tikiake: PB6250004.pdf
PB62
PB62
Tikiake: PB62.pdf
PB62G02FNS
PB62G02FNS
Tikiake: PB62.pdf
PB62D02FS
PB62D02FS
Tikiake: PB6250005.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel