PAM2400AAA380
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PAM2400AAA380 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAM2400AAA380
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG BST 3.8V 0.4A SYNC SOT23
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAM2400AAA380
Tau Wae PAM2400AAA380 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG BST 3.8V 0.4A SYNC SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3967 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 0.9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa PAM2400AAA380DI Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Up Rautanga - Whakawhiti 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.8V 1 Output 400mA (Switch) Nama - Whakaputa 400mA (Switch)