P6SMAJ6.5ADF
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ6.5ADF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P6SMAJ6.5ADF
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V DFLAT
Ngā Rauemi: P6SMAJ6.5ADF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P6SMAJ6.5ADF
Tau Wae P6SMAJ6.5ADF Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V DFLAT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 381274 pcs Pepa Raraunga P6SMAJ6.5ADF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato D-Flat
Raupapa SMAJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa P6SMAJ6.5ADFDICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A Capacitance @ Frequency -