P6SMAJ36ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ36ADF-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P6SMAJ36ADF-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36V 58.1V DFLAT
Ngā Rauemi: P6SMAJ36ADF-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P6SMAJ36ADF-13
Tau Wae P6SMAJ36ADF-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 36V 58.1V DFLAT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 370708 pcs Pepa Raraunga P6SMAJ36ADF-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato D-Flat
Raupapa SMAJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa P6SMAJ36ADF-13DIDKR
P6SMAJ36ADFDIDKR
P6SMAJ36ADFDIDKR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A