P4SMAJ16ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P4SMAJ16ADF-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P4SMAJ16ADF-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 16V 26V DFLAT
Ngā Rauemi: P4SMAJ16ADF-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P4SMAJ16ADF-13
Tau Wae P4SMAJ16ADF-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 16V 26V DFLAT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 762063 pcs Pepa Raraunga P4SMAJ16ADF-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 16V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 26V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 17.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato D-Flat
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa P4SMAJ16ADF-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.3A