NX71C50001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX71C50001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX71C50001
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: NX71C50001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX71C50001
Tau Wae NX71C50001 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62023 pcs Pepa Raraunga NX71C50001.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ NX
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa NX71C50001TR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.061" (1.55mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 125MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 40mA Kaitautoko Ake Crystal