NX7011D0104.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX7011D0104.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX7011D0104.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: NX7011D0104.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX7011D0104.000000
Tau Wae NX7011D0104.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 104.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26907 pcs Pepa Raraunga NX7011D0104.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ NX
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.061" (1.55mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 104MHz Whakaahuatanga Taipitopito 104MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 40mA