NX3241E0100.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX3241E0100.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX3241E0100.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 100MHZ HCSL SMD
Ngā Rauemi: 1.NX3241E0100.000000.pdf2.NX3241E0100.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX3241E0100.000000
Tau Wae NX3241E0100.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 100MHZ HCSL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39799 pcs Pepa Raraunga 1.NX3241E0100.000000.pdf2.NX3241E0100.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SaRonix-eCera™ NX
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Ētahi Ingoa NX3241E0100.000000TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.041" (1.05mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 70mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 40mA Kaitautoko Ake Crystal