NX3211C0125.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX3211C0125.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX3211C0125.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.NX3211C0125.000000.pdf2.NX3211C0125.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX3211C0125.000000
Tau Wae NX3211C0125.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31995 pcs Pepa Raraunga 1.NX3211C0125.000000.pdf2.NX3211C0125.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SaRonix-eCera™ NX
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa NX3211C0125.000000CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.15mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 125MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 40mA Kaitautoko Ake Crystal