NMSD200B01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NMSD200B01-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NMSD200B01-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 0.2A SOT363
Ngā Rauemi: NMSD200B01-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NMSD200B01-7
Tau Wae NMSD200B01-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 0.2A SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491042 pcs Pepa Raraunga NMSD200B01-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 3 Ohm @ 50mA, 5V
Whakaaetanga Mana (Max) 200mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Ētahi Ingoa 1034-NMSD200B01DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 50pF @ 25V Momo FET N-Channel
FET Pānga Schottky Diode (Isolated) Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 200mA (Ta) 200mW (Ta) Surface Mount SOT-363
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 200mA (Ta)