| Tau Wae | MMSZ5250BS-7 | Kaihanga | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | DIODE ZENER 20V 200MW SOD323 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 260105 pcs | Pepa Raraunga | MMSZ5250BS-7.pdf |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 20V | Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 900mV @ 10mA |
| Te manawanui | ±5% | Pūrere Pūrere Whakarato | SOD-323 |
| Raupapa | - | Mana - Max | 200mW |
| Packaging | Cut Tape (CT) | Paa / Case | SC-76, SOD-323 |
| Ētahi Ingoa | MMSZ5250BS MMSZ5250BS7 MMSZ5250BSCT MMSZ5250BSCT-ND MMSZ5250BSDICT |
Tae Mahi | -65°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant | Tae (Max) (Zzt) | 25 Ohms |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Zener Diode 20V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323 | I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 100nA @ 15V |