MMSZ5250B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMSZ5250B-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMSZ5250B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Ngā Rauemi: MMSZ5250B-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMSZ5250B-7
Tau Wae MMSZ5250B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2484540 pcs Pepa Raraunga MMSZ5250B-7.pdf
Putanga - Whakamotu 25 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOD-123
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 500mW Ko te poari SOD-123
Ētahi Ingoa MMSZ5250B7 Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Waehanga Kaihanga MMSZ5250B-7
Tae (Max) (Zzt) 20V Whakaahua nui Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Te Whirihoranga Diode 100nA @ 15V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 900mV @ 10mA