MMBZ5250B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBZ5250B-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBZ5250B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3
Ngā Rauemi: MMBZ5250B-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBZ5250B-7
Tau Wae MMBZ5250B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4274 pcs Pepa Raraunga MMBZ5250B-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 20V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 25 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 20V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 15V Tau Wae Tuakiri MMBZ5250B
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMBZ5250B-7-F
MMBZ5250B-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3