MMBZ27VCL-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBZ27VCL-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBZ27VCL-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 38V SOT23-3
Ngā Rauemi: MMBZ27VCL-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBZ27VCL-7-F
Tau Wae MMBZ27VCL-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 38V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 975989 pcs Pepa Raraunga MMBZ27VCL-7-F.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 38V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 25.65V Ngā Hononga Korekore 2
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 40W Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa MMBZ27VCL-FDIDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri MMBZ27V Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMBZ27VCL,215
MMBZ27VCL,215
Kaihanga: Nexperia USA Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22VWM 38VC SOT23
I roto i te taonga: 1377176 pcs
Tikiake: MMBZ27VCL,215.pdf
RFQ
MMBZ27VCLT1
MMBZ27VCLT1
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 38V SOT23-3
I roto i te taonga: 5276 pcs
Tikiake: MMBZ27VCLT1.pdf
RFQ
MMBZ27VDA-E3-18
MMBZ27VDA-E3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V 225MW SOT23
Tikiake: MMBZ27VDA-E3-18.pdf
MMBZ27VCL,235
MMBZ27VCL,235
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 38V SOT23
Tikiake: MMBZ27VCL,235.pdf
MMBZ27VCLT1G
MMBZ27VCLT1G
Tikiake: MMBZ27VCLT1G.pdf
MMBZ27VCL-7
MMBZ27VCL-7
Kaihanga: Diodes Incorporated