MMBD3004S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBD3004S-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBD3004S-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23
Ngā Rauemi: MMBD3004S-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBD3004S-7
Tau Wae MMBD3004S-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5113 pcs Pepa Raraunga MMBD3004S-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.25V @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa MMBD3004SDITR Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 225mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 240V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 225mA (DC)
Tau Wae Tuakiri MMBD3004
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMBD301-TP
MMBD301-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 200MW SOT23-3
I roto i te taonga: 1791634 pcs
Tikiake: MMBD301-TP.pdf
RFQ
MMBD301LT3
MMBD301LT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200MW 30V SOT-23
I roto i te taonga: 5272 pcs
Tikiake: MMBD301LT3.pdf
RFQ
MMBD3004S-7-F
MMBD3004S-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23