MBRB20200CT-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRB20200CT-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRB20200CT-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK
Ngā Rauemi: MBRB20200CT-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRB20200CT-13
Tau Wae MBRB20200CT-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 86397 pcs Pepa Raraunga MBRB20200CT-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 890mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263AB (D²PAK) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa MBRB20200CT-13DIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A