MBRB10100CT-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRB10100CT-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRB10100CT-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
Ngā Rauemi: MBRB10100CT-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRB10100CT-13
Tau Wae MBRB10100CT-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 141421 pcs Pepa Raraunga MBRB10100CT-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263AB (D²PAK) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa MBRB10100CT-13DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRB10100CT
MBRB10100CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
I roto i te taonga: 82056 pcs
Tikiake: MBRB10100CT.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO263