MBR5H150VPC-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBR5H150VPC-E1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR5H150VPC-E1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO27
Ngā Rauemi: MBR5H150VPC-E1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR5H150VPC-E1
Tau Wae MBR5H150VPC-E1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO27 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5589 pcs Pepa Raraunga MBR5H150VPC-E1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-27 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 150V 5A Through Hole DO-27 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 8µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -