MBR5200VPC-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR5200VPC-E1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO27
Ngā Rauemi: MBR5200VPC-E1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR5200VPC-E1
Tau Wae MBR5200VPC-E1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO27 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 274874 pcs Pepa Raraunga MBR5200VPC-E1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 950mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-27 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 200V 5A Through Hole DO-27
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A