MBR20200CT-LJ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR20200CT-LJ
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY 200V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: MBR20200CT-LJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR20200CT-LJ
Tau Wae MBR20200CT-LJ Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY 200V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 167442 pcs Pepa Raraunga MBR20200CT-LJ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 890mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MBR20200CT-LJDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR20200CTTU
MBR20200CTTU
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
I roto i te taonga: 88984 pcs
Tikiake: MBR20200CTTU.pdf
RFQ
MBR20200CT
MBR20200CT
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions