MBR15100CTF-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR15100CTF-G1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTT 100V TO220F
Ngā Rauemi: MBR15100CTF-G1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR15100CTF-G1
Tau Wae MBR15100CTF-G1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTT 100V TO220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5869 pcs Pepa Raraunga MBR15100CTF-G1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 7.5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 7.5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 7.5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR15100CT-G1
MBR15100CT-G1
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
I roto i te taonga: 5669 pcs
Tikiake: MBR15100CT-G1.pdf
RFQ
MBR15150CTHC0G
MBR15150CTHC0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
I roto i te taonga: 135363 pcs
Tikiake: MBR15150CTHC0G.pdf
RFQ
MBR15100CT C0G
MBR15100CT C0G