MBR10200CS2TR-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR10200CS2TR-E1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263
Ngā Rauemi: MBR10200CS2TR-E1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR10200CS2TR-E1
Tau Wae MBR10200CS2TR-E1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 190978 pcs Pepa Raraunga MBR10200CS2TR-E1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 950mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A