LM4040C25H5TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LM4040C25H5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM4040C25H5TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Ngā Rauemi: LM4040C25H5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM4040C25H5TA
Tau Wae LM4040C25H5TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4102 pcs Pepa Raraunga LM4040C25H5TA.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa LM4040C25H5TADI Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 35µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5
I teie nei - Te tuku - Nama - Whakaputa 15mA