LM4040B25QFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LM4040B25QFTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM4040B25QFTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.5V SOT23
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM4040B25QFTA
Tau Wae LM4040B25QFTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.5V SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138159 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa Automotive, AEC-Q100
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 35µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3
I teie nei - Te tuku - Nama - Whakaputa 15mA