LM2904M8-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM2904M8-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC OP AMP GP 700KHZ MSOP-8
Ngā Rauemi: LM2904M8-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM2904M8-13
Tau Wae LM2904M8-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC OP AMP GP 700KHZ MSOP-8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 483803 pcs Pepa Raraunga LM2904M8-13.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 3 V ~ 26 V, ±1.5 V ~ 13 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 2.9mV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Te utu o te huka 0.3 V/µs
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Momo putanga -
Ētahi Ingoa LM2904M8-13DICT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
I teie nei - Te tuku 800µA I teie nei - Whakaatu / Channel 30mA
I teie nei - Putanga Whakauru 45nA Momo Kuputuhi General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LM2904N
LM2904N
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 1.1MHZ 8DIP
I roto i te taonga: 616512 pcs
Tikiake: LM2904N.pdf
RFQ
LM2904FVM-GTR
LM2904FVM-GTR
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: GROUND SENSE OPERATIONAL AMPLIFI
I roto i te taonga: 364505 pcs
Tikiake: LM2904FVM-GTR.pdf
RFQ
LM2904M
LM2904M
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 8SOIC
Tikiake: LM2904M.pdf
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC