JX5011C0120.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
JX5011C0120.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JX5011C0120.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 120.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: JX5011C0120.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JX5011C0120.000000
Tau Wae JX5011C0120.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 120.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40060 pcs Pepa Raraunga JX5011C0120.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SaRonix-eCera™ JX
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa JX5011C0120.000000CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 120MHz Whakaahuatanga Taipitopito 120MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 20mA