HX2513F0026.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
HX2513F0026.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HX2513F0026.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: HX2513F0026.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HX2513F0026.000000
Tau Wae HX2513F0026.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33947 pcs Pepa Raraunga HX2513F0026.000000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ HX
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa HX2513F0026.000000CT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 26MHz Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 100µA