GDZ8V2BLP3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GDZ8V2BLP3-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDZ8V2BLP3-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 8.2V 250MW 2DFN
Ngā Rauemi: GDZ8V2BLP3-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDZ8V2BLP3-7
Tau Wae GDZ8V2BLP3-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 8.2V 250MW 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 688671 pcs Pepa Raraunga GDZ8V2BLP3-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato X3-DFN0603-2 Raupapa -
Mana - Max 250mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa GDZ8V2BLP3-7DICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount