GDZ24LP3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GDZ24LP3-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDZ24LP3-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER DFN0603-2
Ngā Rauemi: GDZ24LP3-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDZ24LP3-7
Tau Wae GDZ24LP3-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 2274039 pcs Pepa Raraunga GDZ24LP3-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 24V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato X3-DFN0603-2 Raupapa Automotive, AEC-Q101
Mana - Max 250mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa GDZ24LP3-7DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 24V 250mW ±5% Surface Mount X3-DFN0603-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 16.8V