GBPC35005W
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GBPC35005W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GBPC35005W
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua RECT BRIDGE GPP 100V 35A GBPCW
Ngā Rauemi: GBPC35005W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GBPC35005W
Tau Wae GBPC35005W Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga RECT BRIDGE GPP 100V 35A GBPCW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5185 pcs Pepa Raraunga GBPC35005W.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 50V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 17.5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato GBPC-W
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 4-Square, GBPC-W Ētahi Ingoa GBPC35005WDI
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Tono Single Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBPC-W
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 50V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 35A