GBPC15005W
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GBPC15005W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GBPC15005W
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua RECTIFIER BRIDGE 15A 50V GBPCW
Ngā Rauemi: GBPC15005W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GBPC15005W
Tau Wae GBPC15005W Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga RECTIFIER BRIDGE 15A 50V GBPCW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5600 pcs Pepa Raraunga GBPC15005W.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 50V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 7.5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato GBPC-W
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 4-Square, GBPC-W Ētahi Ingoa GBPC15005WDI
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Tono Single Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBPC-W
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 50V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 15A
Tau Wae Tuakiri GBPC15005
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GBPC15005W-G
GBPC15005W-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 15A 50V GBPC-W
I roto i te taonga: 47480 pcs
Tikiake: GBPC15005W-G.pdf
RFQ
GBPC15005-E4/51
GBPC15005-E4/51
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE 1PH 15A 50V GBPC
I roto i te taonga: 47405 pcs
Tikiake: GBPC15005-E4/51.pdf
RFQ
GBPC15005
GBPC15005
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: RECT BRIDGE GPP 15A 50V GBPC
Tikiake: GBPC15005.pdf
GBPC15005 T0G
GBPC15005 T0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1PHASE 50V 15A GBPC
Tikiake: GBPC15005 T0G.pdf
GBPC15005T
GBPC15005T
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE 50V 15A GBPC-T/W
Tikiake: GBPC15005T.pdf
GBPC15005W T0G
GBPC15005W T0G
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1P 50V 15A GBPC-W
Tikiake: GBPC15005W T0G.pdf
GBPC15005W/1
GBPC15005W/1
Tikiake:
GBPC15005-G
GBPC15005-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 15A 50V GBPC
Tikiake: GBPC15005-G.pdf
GBPC15005W-E4/51
GBPC15005W-E4/51
Whakaahuatanga: DIODE 1PH 15A 50V GBPC-W
Tikiake: GBPC15005W-E4/51.pdf
GBPC15005W
GBPC15005W
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE 50V 15A GBPC-W
Tikiake: GBPC15005W.pdf
GBPC15005M T0G
GBPC15005M T0G
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1P 50V 15A GBPC-M
Tikiake: GBPC15005M T0G.pdf
GBPC15005W
GBPC15005W
Whakaahuatanga: RECT BRIDGE GPP 15A 50V GBPC-W
Tikiake: GBPC15005W.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel