GBJ2002-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GBJ2002-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GBJ2002-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua RECT BRIDGE GPP 200V 20A GBJ
Ngā Rauemi: GBJ2002-F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
15 pcs
105 pcs
510 pcs
1005 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GBJ2002-F
Tau Wae GBJ2002-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga RECT BRIDGE GPP 200V 20A GBJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 70535 pcs Pepa Raraunga GBJ2002-F.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 200V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.05V @ 10A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato GBJ
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 4-SIP, GBJ Ētahi Ingoa GBJ2002-FDI
GBJ2002F
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Single Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 200V Through Hole GBJ I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 20A