G83270023
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
G83270023 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G83270023
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Ngā Rauemi: G83270023.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G83270023
Tau Wae G83270023 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179676 pcs Pepa Raraunga G83270023.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.061" W (3.20mm x 1.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ G8 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa G83270023CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 7pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 32.768kHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 kOhms Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±20ppm Crystal 7pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead