FY2500068
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FY2500068 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FY2500068
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: FY2500068.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FY2500068
Tau Wae FY2500068 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108515 pcs Pepa Raraunga FY2500068.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FY Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FY2500068CT Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 25MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead