FY1000020
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FY1000020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FY1000020
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: FY1000020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FY1000020
Tau Wae FY1000020 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123712 pcs Pepa Raraunga FY1000020.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FY Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FY1000020DKR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 10MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz ±10ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead