FW3200020
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW3200020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FW3200020
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: FW3200020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FW3200020
Tau Wae FW3200020 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87990 pcs Pepa Raraunga FW3200020.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FW Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FW3200020CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±30ppm Rautanga 32MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 32MHz ±30ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead