FW1920001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW1920001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FW1920001
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 19.2MHZ 8PF SMD
Ngā Rauemi: FW1920001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FW1920001
Tau Wae FW1920001 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 19.2MHZ 8PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176413 pcs Pepa Raraunga FW1920001.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FW Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FW1920001TR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 8pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 19.2MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 150 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 19.2MHz ±10ppm Crystal 8pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead