FQ2400005
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FQ2400005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQ2400005
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: FQ2400005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQ2400005
Tau Wae FQ2400005 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132928 pcs Pepa Raraunga FQ2400005.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FQ Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FQ2400005CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.85mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±30ppm Rautanga 24MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz ±20ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead