FP0800018
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FP0800018 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP0800018
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: FP0800018.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP0800018
Tau Wae FP0800018 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111231 pcs Pepa Raraunga FP0800018.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FP Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FP0800018CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.049" (1.25mm) Te Manawanui Toa ±50ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 8MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 8MHz ±50ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead