FNC500128
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FNC500128 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FNC500128
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 125.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: FNC500128.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNC500128
Tau Wae FNC500128 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 125.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15270 pcs Pepa Raraunga FNC500128.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ FN
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 125MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA