FL400WFMR1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL400WFMR1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FL400WFMR1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: FL400WFMR1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FL400WFMR1
Tau Wae FL400WFMR1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171828 pcs Pepa Raraunga FL400WFMR1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FL Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FL400WFMR1CT Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.031" (0.78mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 40MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead