FL1920031
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL1920031 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FL1920031
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 19.2MHZ 8.5PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FL1920031.pdf2.FL1920031.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FL1920031
Tau Wae FL1920031 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 19.2MHZ 8.5PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194654 pcs Pepa Raraunga 1.FL1920031.pdf2.FL1920031.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FL Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FL1920031TR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakanui i te kaha 8.5pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 19.2MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 19.2MHz ±10ppm Crystal 8.5pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FL16K100
FL16K100
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LINK 100A 38KVAC
I roto i te taonga: 1038 pcs
Tikiake: FL16K100.pdf
RFQ
FL1A2
FL1A2
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LK CPS PSD CUTOUT 002A