FL1350008
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL1350008 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FL1350008
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 13.5MHZ 16PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FL1350008.pdf2.FL1350008.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FL1350008
Tau Wae FL1350008 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 13.5MHZ 16PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146126 pcs Pepa Raraunga 1.FL1350008.pdf2.FL1350008.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FL Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FL1350008DKR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 16pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.75mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 13.5MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 13.5MHz ±20ppm Crystal 16pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead