FK2700001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2700001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FK2700001
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 27.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: FK2700001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FK2700001
Tau Wae FK2700001 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 27.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17833 pcs Pepa Raraunga FK2700001.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SaRonix-eCera™ FK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.15mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 27MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4mA